شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

آموزش ثبت گوشی اپل در سامانه ی همتا

سامانه ی همتا یکی از سامانه هایی ست که به تازگی در کشورمان شروع به کار کرده است و در حال حاضر کاربران زیادی دارد. با استفاده از این سامانه کاربران میتوانند کارهای زیادی از قبیل ثبت گوشی های موبایل مسافرتی، استعلام اصالت گوشی موبایل، فعال سازی گوشی و غیره را انجام دهند. همانطور که میدانید، این روزها بحث رجیستری گوشی های موبایل اپل ، بیش از هر زمان دیگری داغ است. طرح رجیستری با هدف جلوگیری از واردات گوشی های قاچاق به داخل کشور پیاده‌سازی شده است. تا کنون فاز اول طرح رجیستری در سطح کشور پیاده شده است و قرار است به زودی وارد فازهای دوم شود. سامانه همتا در واقع یک پایگاه همیشه در دسترس برای پاسخگویی به سوالات افراد در رابطه با طرح رجیستری گوشی های موبایل است. دسترسی به این سامانه از طریق سایت، از طریق کد دستوری USSD، پیامک و حتی اپلیکیشن آن امکانپذیر است.  از آن جا که بهره مندی از این سامانه مزایا و راحتی بسیاری را برای دارندگان گوشی های اپل، به همراه دارد، این مقاله را به آموزش ثبت گوشی اپل در سامانه ی همتا ، اختصاص دادیم. از شما دعوت میشود تا انتهای این بخش ، همراه ما باشید.

آموزش ثبت گوشی اپل در سامانه ی همتا

چگونه موبایل اپل خود را رجیستر کنیم ؟

همانطور که در مقدمه اشاره شد، سامانه ی همتا پایگاه یا واسطی برای ثبت اطلاعات گوشی های موبایل است. کاربران و متقاضیان انواع گوشی های موبایل میتوانند از طریق وب سایت، کد USSD، اپلیکیشن و پیامک از این سامانه بهره مند گردند. استفاده از طریق وبسایت، میتواند تمام امکانات و مزایای این سامانه را در اختیار کاربران قرار دهد. ثبت نام با وارد کردن شماره تلفن همراه شما امکانپذیر خواهد بود. این سامانه به طور کلی دو امتیاز مهم را ارائه میدهد.

اولین ویژگی مربوط به استعلام وضعیت گوشی موبایل می‌شود و دومین ویژگی مربوط به فعال سازی گوشی های جدیدی می‌شود که خریداری کرده‌اید. لازم به ذکر است که استفاده از این دو ویژگی، نیاز به ثبت نام ندارد. برای رجیستری گوشی موبایل اپل کافی ست سیم کارتی که به نام خودتان است را در گوشی جدید انداخته و شماره *7777# را بگیرید. در این بخش گزینه افزودن دستگاه را بزنید و IMEI دستگاه را وارد کنید. جهت استفاده از سایر امکانات این سامانه لازم است حتما ثبت نام انجام شود که در همین خصوص به آموزش ثبت گوشی اپل در سامانه ی همتا خواهیم پرداخت.

آموزش ثبت گوشی اپل در سامانه ی همتا

  • وارد بخش دایلر گوشی شوید و شماره *7777# را وارد کنید.
  • شماره 2 را وارد و گزینه Send یا ارسال را لمس کنید.
  • کد IMEI گوشی خود را وارد کرده و گزینه ارسال یا Send را لمس کنید. برای پیدا کردن کد IMEI گوشی کافیست که شماره *#06# را در دایلر گوشی شماره ‌گیری کنید.
  • شماره سیم کارت خود را به جهت فعال سازی وارد و گزینه ارسال یا Send را انتخاب کنید.
  • کد فعال سازی که فروشنده در اختیارتان قرار داده را وارد و گزینه Send یا ارسال را انتخاب کنید.
  • اطلاعاتی که ارائه شده را بررسی و تایید کنید. برای تایید باید گزینه ارسال یا Send را لمس کنید.
  • در نهایت موفقیت در ثبت گوشی اپل در سامانه ی همتا ، در گوشی شما نمایش داده میشود و پس از ان قادر خواهید بود، بدون هیچ مشکلی از گوشی آیفون خود، استفاده کنید.

نمایندگی اپل  پیشرو در ارائه ی خدمات

نمایندگی اپل به محض ورود محصولات محبوب و با کیفیت این کمپانی در کشورمان، شروع به کار نموده است. این مجموعه در طول مدت فعالیت خود، توانسته است حجم بالایی از رضایت و اعتماد کاربران و متقاضیان گرامی خود را به همراه داشته باشد. نمایندگی اپل در حال حاضر شعب مختلفی در سطح کشور دارد و خدمات پشتیبانی خود را علاوه بر تهران، در کرج و سایر شهرستان ها نیز ارائه میدهد. کارشناسان و متخصصان این نمایندگی پس از گذراندن دوره های تخصصی و جامع تعمیرات گوشی های موبایل اپل و کسب تجربیات گران و ارزشمند ، قادرند فرایند عیب یابی و تعمیر انواع محصولات و تجهیزات اپل را در به تخصصی ترین شیوه به انجام برسانند.

[us_carousel columns=”4″ items_quantity=”6″ items_layout=”blog_cards” carousel_dots=”1″ carousel_autoplay=”1″ taxonomy_category=”%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84,%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-%d8%a7%d9%be%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa”]
امتیاز شما به این نوشته