شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

آموزش تعویض موتور یخچال ال جی

به جرات میشه که گفت که یخچال، پر کاربرد ترین دستگاه در منازل هست و تقریبا تمام ساعات شبانه روز رو به صورت مداوم کار میکنه. این میزان حجم کاری یخچال، باعث میشه که قطعات و بخش های مختلفش آسیب پذیر تر بشن و خیلی راحت، معیوب بشن. موتور یکی از مهم ترین بخش های یخچاله که با اصلی کار این دستگاه رو به دوش میکشه و کنترل سایر بخش ها رو هم بر عهده داره. خرابی یا از کار افتادن موتور یخچال، میتونه عملکرد کلی این محصول رو با اختلالات جدی مواجه کنه و از طرفی، هزینه ی تعمیرات رو هم بالا ببره. این قطعه که بین تکنسین های تعمیر یخچال به کمپرسور هم شهرت داره، جزء بخش های بیرونی یخچاله و همیشه در معرض گرد و غبار و پرز و … قرار داره.

باید بدونین که کمپرسور در بیشتر موارد قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض داره. ما توی این مقاله، ضمن آموزش تعویض موتور یخچال ال جی، نکاتی رو در مورد این فرایند تعویض و تعمیر کمپرسور یخچال ال جی بهتون ارائه میدیم تا بتونین به صورت کامل و صحیح انجامش بدین. همچنین، با دیدن فیلم آموزش تعویض موتور یخچال هم میتونین اطلاعات کامل تری در این به دست بیارین. در صورت بروز مشکل هم کارشناسای مجرب ما در نمایندگی ال جی در خدمت شما هستن و بهتون کمک میکنن.

مراحل تعویض موتور یخچال ال جی

در مبحث آموزش تعویض موتور یخچال ال جی ، باید برای انجام این فرایند به ترتیب زیر عمل کنین:

  • اول یه موتور جدید مطابق با مشخصات موتور قبلی خریداری کنین. توجه کنین که توان مصرفی این قطعه با مشخصات یخچال همخونی داشته باشه.
  • حالا موتور یا همون کمپرسور معیوب رو از یخچال lg تون جدا کنین.
  • در گام سوم، باید موتور جدید رو نصب کنین.
  • پایه های موتور رو محکم کنین.
  • عایق های مخصوص رو به صورت درست جا گذاری کنین.
  • گاز یخچال رو شارژ کنین. (برای این کار میتونین از متخصصین تعمیر در واحد تعمیرات تخصصی یخچال ال جی مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرین)
  • مطمئن بشین که موتور درست بسته شده و پایه های اون شل نیستن.

به این ترتیب، میتونین شاهد عملکرد موتور یخچال خودتون مثل روز اول باشین و خیالتون از بابت کارکرد درست و بی نقص موتور راحت باشه.

تعمیرات ال جی در تهران

محور اصلی فعالیت نمایندگی ال جی، تعمیر محصولات این شرکته. مدیریت این مرکز با اختصاص یک بخش مجزا برای تعمیر محصولات lg، گام بلندی در راستای ارتقاء کیفیت خدمات ترمیمی برداشته. نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران ، از حضور تکنسین هایی بهره میبره که همگی کارشناس هایی خبره و مجرب در حوزه کاری خودشون هستن. این تکنسین ها از دانش فنی روز دنیا آگاهی دارن و از سالها تجربه در زمینه تعمیر محصولات الکترونیک برخوردار هستن. واحدهایی که به صورت مستقل برای بررسی و ترمیم هر محصول راه اندازی شدن، متناسب با نوع محصول به ابزار آلات و دستگاه های فوق پیشرفته مجهز شدن.

به دلیل وجود این ویژگی ها، میشه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران رو هم ردیف با تخصصی ترین و با کیفیت ترین سرویس های مشابه به شمار آورد. برای بهره مندی از این سرویس ها، میتونین با کارشناس های ما در این نمایندگی تماس بگیرین و ضمن تشریح مشکل، سرویس های مورد نیاز رو در اسرع وقت دریافت کنین.

امتیاز شما به این نوشته