شعبه مرکزی

تهران - ستارخان

ارسال ایمیل

info@hardwarecenter.ir

اشتراک گذاری

چرا تلویزیون ال جی صدا ندارد؟

چرا تلویزیون ال جی صدا ندارد ؟ سوال بسیاری از کاربران تلویزیون ال جی است. بروز این مشکل نگرانی های بسیاری را برای کاربران ایجاد می کند،  به همین دلیل لازم است در صورت وقوع این مشکل از افراد متخصص کمک بگیرید. تلویزیون ها دارای سیستم پیچیده ای هستند به همین دلیل لازم است توسط افراد متخصص تعمیر و ترمیم شوند.

تلویزیون ها عموما به دو دلیل با مشکل صدا نداشتن تلویزیون ال جی مواجه می شوند، اول آنکه برد مین تلویزیون ال جی آسیب دیده باشد و دوم آن که بلندگو های تلویزیون با اختلال مواجه شده باشند که این مشکل معمولا به دلیل قطع سیم های داخلی اسپیکر  به وجود می آید. به یاد داشته باشد علت صدا نداشتن تلویزیون ال جی هر کدام از این موارد باشد برای تعمیرات تلویزیون به نمایندگی  رسمی ال جی مراجعه کنید.

تلویزیون ال جی صدا ندارد ، راه حل ها

برای رفع مشکل  صدا نداشتن تلویزیون ال جی بهترین کار استفاده از نیروی متخصص است. اگر مشکل در برد مین تلویزیون ال جی باشد تعمیرکار با تعمیر این قطعه کیفیت این دستگاه را به آن باز می گرداند. اما اگر مشکل صدا نداشتن تلویزیون ال جی مربوط به خرابی اسپیکر های آن باشد، راهی به جز تعویض بلندگو ها باقی نمی ماند.

بنا براین در صورت بروز این مشکل جای نگرانی نیست، زیرا کارشناسان حاضر در واحد تعمیرات تلویزیون ال جی پس از عیب یابی دقیق از دستگاه می توانند تمام عیوب پیش آمده برای آن را تعمیر کنند. بد نیست بدانید برای رفع مشکل صدا نداشتن تلویزیون ال جی لازم است به هنگام تعویض اسپیکر از بلندگوهای اورجینال استفاده کنید، زیرا اسپیکر های غیر اصل کیفیت صدای چندانی ندارند و زودتر دچار خرابی می شوند.

نکات مهم در نگهداری تلویزیون ال جی

همان طور که پیش تر اشاره کردیم تلویزیون های امروزی علاوه برآن که کیفیت بالاتری در ارائه ی تصاویر دارند از حساسیت های بیشتری هم برخوردار هستند که این امر نیاز به مراقبت را در این دستگاه ها افزایش می دهد. برای نگهداری بهتر از تلویزیون ال جی و جلوگیری از خرابی های آن لازم است از تلویزیون در برابر رطوبت، گرد و غبار و ضربه های شدید و همچنین نوسانات جریان برق محافظت کنید.

سرویس قطعات فرسوده نیز نقش بسیاری در حفظ کیفیت و کارایی دستگاه دارد. استفاده از محافظ نیز از بروز اختلال در تلویزیون جلوگیری می کند، زیرا نوسانات جریان برق به قطعات داخلی تلویزیون آسیب های زیادی وارد می کند. همچنین برای جلوگیری از بروز مشکل صدا نداشتن تلویزیون ال جی لازم است از اسپیکر دستگاه در برابر گرد و غبار و همچنین نفوذ مایعات به آن محافظت کنید.

لینک های مفید

تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی در این واحد توسط کادر فنی مجرب انجام می شود. تیم حاضر در این واحد تمام اطلاعات لازم برای تعمیرات تلویزیون ال جی را در اختیار دارند. به همین دلیل می توانند تمام عیوب پیش آمده برای تلویزیون ال جی را در مدت زمانی کوتاه برطرف کنند. دسترسی این واحد به تمامی ابزارآلات مدرن و جدید سبب شده تا فرآیند تعمیرات با کیفیت و سرعت بالایی ارائه شود.

تلویزیون های ال جی دچار هرگونه اختلالی که باشند در این واحد قابل تعمیر است. به همین دلیل کاربران می توانند بدون هیچ گونه نگرانی به واحد تعمیرات تلویزیون ال جی مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوند. رفع مشکل صدا نداشتن تلویزیون ال جی از تخصصی ترین خدماتی است که در این واحد انجام می شود.

نمایندگی ال جی

نمایندگی رسمی ال جی تمام خدمات تخصصی مرتبط با محصولات کمپانی خود را به شما ارائه می کند. این نمایندگی در دو بخش به حمایت از مشتریان می پردازد اول بخش فروش و دیگری خدمات پس از فروش است. فروش انواع محصولات ال جی در این نمایندگی انجام می شود.

محصولات در نمایندگی ال جی به صورت اورجینال عرضه می شوند. در زمینه ی فروش مشاوران ما آماده اند تا بهترین اطلاعات را به شما ارائه کنند، این مشورت به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری برای خرید دستگاه داشته باشید. رعایت حقوق مشتریان و تضمین کیفیت خدمات ارائه شده از خصوصیات این نمایندگی به شمار می رود.

تعمیرات ال جی

تعمیرات هر محصول ال جی در این واحد به صورت جداگانه انجام می شود. هر بخش دارای کارشناسان مربوط به همان دستگاه می باشد،  به همین دلیل خدمات تعمیرات دراین مرکز به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود. . واحد های تعمیرات ال جی از به روز ترین تجهیزات بهره مند هستند که این امر سبب سرعت بخشیدن به فرآیند تعمیرات شده است.

متخصصان این واحد دارای جدیدترین اطلاعات در حوزه ی تعمیرات می باشند. تعویض قطعات فرسوده با نمونه ی اورجینال آن ها در این مرکز امکان پذیر است. تعمیر انواع  تولیدات شرکت ال جی در این نمایندگی انجام می شود. تعویض انواع قطعات فرسوده ی محصولات ال جی در این واحد امکان پذیر است.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری و دنبال نمایید.

محصولات ال جی

سوالات متداول ال جی

مقالات ال جی

اخبار ال جی

امتیاز شما به این نوشته